Gwiazdy raczej kojarzą nam się z szybkimi i częstymi ślubami oraz rozwodami. W Hollywood często zdarza się, że ludzie nawet po kilku dniach znajomości stają na ślubnym kobiercu. Wydawać by się mogło, że gwiazdy co chwilę biorą ślub. Jednak są takie, które nigdy nie nigdy nie były mężatkami.

Diane Keaton

Diane Keaton
Autor zdjęcia: Firooz Zahedi

 

72 -letnia aktorka znana z wielu słynnych produkcji nigdy nie wyszła za maż. Nie znaczy to, że gwiazda wiodła samotnicze życie, wręcz przeciwnie łączono ją z gorącymi nazwiskami. Diane była w długoletnim związku z Alem Pacino, spotykała się też ze Stevem Jobsem, Woodym Allenem, Edwardem Ruscha, Warrenem Beatty oraz dużo młodszym Keanu Reevsem.

Charlize Theron

Charlize Theron
Autor: Gage Skindmore

 

Wiele osób może się zdziwić, ale jedna z najpiękniejszych aktorek nigdy nie była w związku małżeńskim. Charlize chyba nie ma szczęścia w miłości. Aktorka spotykała się z Craigiem Bierko, Stephanem Jenkinsem, Georgem Cloneyem oraz Keanu Reevsem. Łączyła ją też długoletnia relacja ze Stuartem Townsendem, była też zaręczona z Seanem Pennem, ale z żadnym z nich nie zawarła związku małżeńskiego.

Marisa Tomei

Marisa Tomei
Autor: Chrisa Hickey

 

Zdobywczyni Oskara, do której wzdycha wielu mężczyzn, nigdy nie stanęła na ślubny kobiercu. Marisa spotykała się z Robertem Downeyem Jr., Daną Ashbrookiem, Frankiem Pugliese, Christianem Slaterem, Nicholasem Carpenterem, Loganem Marschallem Greenem (podobno byli nawet zaręczeni) oraz Joshem Radnorem. Krążą też plotki, że romansowała z Lennym Kravitzem, co byłoby bardzo niezręczne, ponieważ Marisa jest przyjaciółką jego byłej żony,  a nawet matką chrzestną ich dzieci.

Winona Ryder

Winona Ryder
PM – II Piccolo Missionario

 

Winona Ryder nigdy nie wzięła ślubu. Jednak to nie znaczy, że zawsze była samotna. W 1990 roku zaręczyła się z Johnnym Deppem, który miał tatuaż ze słynnym napisem „Winona Forever”, a po rozstaniu zamieniony na „Wino Forever”. Spotykała się też z wieloma sławami wśród nich znaleźli się m.in. Rob Lowe, Christian Slater, David Duchovny i Matt Damon. Obecnie jest w związku ze Scottem Mackinlay’em Hahnem, z którym spotyka się od 2011 roku.

Rachel McAdams

Rachel_McAdams
Autor: SpreePiX Berlin

 

Aktorka przez kilka lat była w związku z Ryan Goslingiem, a fani „Pamiętnika” już widzieli ich na ślubnym kobiercu. Jednak para się rozstała. Następnie Rachel spotykała się Joshem Lucasem, Michaelem Sheenem oraz Patrickiem Sambrookiem. Obecnie jest w związku z Jamie Lindenem, a kilka dni temu zostali rodzicami. Być może wkrótce zmieni też status w związku i zniknie z naszej listy.

Kylie Minogue

Kylie Minogue
Autor: Renan Katayama

 

Australijska piosenkarka, uważana przez wielu za posiadaczkę najpiękniejszych nóg na świecie, również nigdy nie była mężatką. Gwiazda była w wielu związkach, a nawet dwa razy się z zaręczyła: jej narzeczonymi byli Andrea Seguro oraz Joshua Sasse. W zeszłym roku krążyły plotki, że Kylie spotyka się z księciem Andrzejem.

Oprah Winfrey

Oprah Winfrey
Autor: Bill Ebbesen

 

Królowa amerykańskiej telewizji również nigdy nie została żoną. Jednak nie oznacza to, że jej życie uczuciowe jest w złym stanie. Oprah jest w szczęśliwym związku z Stedmanem Grahamem od 1986 roku, a w 1992 nawet się zaręczyli. Jednak do tej pory nie zdecydowali się pobrać.

 

Jacqueline Bisset

Jacqueline Bisset
Autor: Andrey Lunin

 

73-letnia aktorka ma na koncie wiele długotrwałych związków, ale nigdy nie stanęła na ślubnym kobiercu. Ostatni, a zarazem najdłuższy z Eminem Roztepe trwał 11 lat. Plotkowano też, że Jacqueline spotykała się z inną znaną aktorką Candice Bergen.