James Bond to idol wielu chłopców, a także dorosłych mężczyzn. W końcu jeździ luksusowymi samochodami, otacza się pięknymi kobietami, ma najlepsze i najnowsze gadżety, a w dodatku zawsze zwycięża ze złoczyńcami. Który mężczyzna nie chciałby takiego życia? Niestety taki agent jest tylko jeden, ale w Paryżu znajduje się hotel, w którym możesz zamieszkać w apartamencie w stylu Jamesa Bonda.

Hotel Seven w Paryżu

Hotel Seven to nietypowe miejsce znajdujące się w pobliżu dzielnicy łacińskiej Paryża. Ten designerski obiekt nie tylko zapewni doskonałą obsługę oraz bliskość wielu atrakcji, ale też zapewni gościom wiele wrażeń. Hotel Seven dysponuje aż 28 pokojami tematycznymi, a jednym z nich jest apartament w stylu Jamesa Bonda. Za wygląd tych nietypowych pomieszczeń odpowiada czwórka niezwykle utalentowanych projektantów: Vincent Bastie, Virginie Cauet, Sylvia Corrette i Paul-Bertrand Mathieu. Obsługa hotelu dba również o dopieszczenie podniebienia gości: w nowoczesnym barze skosztujemy pysznych koktajli, a w sali śniadaniowej dostaniemy śniadanie w formie bufetu. Obiekt oferuje też inne usługi takie, jak masaże, serwis samochodowy oraz pomoc konsjerża mówiącego w wielu językach.

https://www.instagram.com/p/4Y827nRe2c/

https://www.instagram.com/p/BhObdz9jvB7/

https://www.instagram.com/p/BSjhRlYDk4f/

Pokój Jamesa Bonda w hotelu Seven

Ten nietypowy apartament pozwoli gościom przenieść się w świat agenta jej królewskiej mości. Już od progu można poczuć klimat niczym z filmów szpiegowskich – wszystko to jest możliwe za sprawą niezwykłego designu. Pokój Jamesa Bonda stanowi świetne połączenie stylu futurystycznego z retro, co jest doskonałym odzwierciedleniem klimatu filmów o znanym agencie. Goście mają do dyspozycji minibar, elektroniczny sejf, duże biurko oraz turecki prysznic parowy z różnymi zapachami. Nie brakuje oczywiście wielkiego telewizora z płaskim ekranem, na którym można obejrzeć wszystkie filmy z Jamesem Bondem.

https://www.instagram.com/p/Brcj4P2nl5u/

https://www.instagram.com/p/9Zvc10Re4d/

https://www.instagram.com/p/BQASJRkBo28/

https://www.instagram.com/p/92lwXIxe7z/

https://www.instagram.com/p/9aWpt2Re6K/

A ile kosztuje nocleg w pokoju Jamesa Bonda? Ceny wahają się między 1200-1700 zł za noc dla dwóch osób. Jednak warto pamiętać, że apartament cieszy się ogromną popularnością i wolne miejsca szybko znikają.