W karnawale każdy chce błyszczeć i się wyróżniać na tle innych! Dlatego warto zadbać o odpowiedni wygląd w tym czasie. Przemyślany makijaż, manicure i fryzura to duża część sukcesu. Przygotowaliśmy listę kilku trendów idealnych na karnawał, które można przetestować już w Sylwestra!

Wszechobecny blask

Sylwester i karnawał to najlepszy czas na to, aby błyszczeć! Projektanci doskonale to rozumieją i proponują nam coraz ciekawsze rozwiązania na wykorzystanie tego trendu. Najpopularniejsze rozwiązanie to oczywiście błyszczący makijaż oczu. Ten efekt możemy osiągnąć na wiele sposobów, np. poprzez nałożenie cieni z brokatem lub doklejenie cyrkoni czy innych błyszczących elementów. W tym sezonie możemy iść o krok dalej i brokatowe kosmetyki możemy nałożyć na całą twarz. Prawdziwym hitem są również brokatowe usta!

https://www.instagram.com/p/BrS30D5DveU/

Jagodowe usta

Kobiety, które uwielbiają podkreślać usta tym razem powinny postawić na kolor jagodowy. To świetna alternatywa dla klasycznej czerwieni, która już może się trochę nudzić. Jagodowy nie jest tak oczywisty, a również doskonale podkreśli nasze usta. Nie każda kobieta ma tyle odwagi, aby wybrać go na co dzień, ale warto zdecydować się na ten odcień w czasie wieczornych wyjść w karnawale.

Mniej znaczy więcej

W karnawale wszyscy będą błyszczeć lub zdecydują się na mocniejszy makijaż! Jak więc w najprostszy sposób wyróżnić się na ich tle? Wystarczy postawić delikatny makijaż, który sprawdza się przy każdej okazji. Nikt przecież nie powiedział, że w karnawale nie można zdecydować się na naturalny wygląd. Jeżeli wydaje Ci się, że delikatny makijaż, będzie za słaby, to możesz dodać delikatną kreskę na powiece.

Włosy z brokatem

Jak już wspomnieliśmy w tym sezonie blask może pojawić się wszędzie! Nie może go zabraknąć również na włosach! Pamiętacie czasy, gdy posypywało się kosmyki brokatem? Obecnie brokat we włosach znowu jest modny! Fryzura zdobiona brokatem sprawisz, że poczujesz się wyjątkowa i niepowtarzalna!

https://www.instagram.com/p/Br92bCbFLPd/

Wstążki we włosach

Ozdoby we włosach zawsze cieszyły się ogromną popularnością! Najczęściej wybierane były błyszczące spinki lub opaski. W tym roku triumfują satynowe wstążki. Można je wykorzystać na wiele sposobów! Najpopularniejszy to użycie jej zamiast gumki, satynowe wstążki świetnie też sprawdzą się jako opaski. Fryzury wykonane przy ich użyciu będą charakteryzować się klasą i elegancją.

Kosmiczny manicure

W karnawale warto też pomyśleć o paznokciach. W tym czasie świetnie sprawdzi się błyszczący manicure. Na paznokciach warto umieścić kilka gwiazdek, a będziesz jeszcze bardziej lśnić. Innym pomysłem na karnawałowy manicure jest dodanie brokatu lub dodanie cyrkonii.