Szczupła, zdrowo wyglądająca sylwetka jest nie tylko atrakcyjna, ale też korzystna dla zdrowia. Nadmiar kilogramów zwiększa bowiem ryzyko wielu chorób. Prawidłową masę ciała osiągniesz dzięki diecie i regularnym ćwiczeniom fizycznym. W pozbyciu się opornej tkanki tłuszczowej pomoże Ci profesjonalne modelowanie sylwetki w gabinecie kosmetologicznym.

Modelowanie sylwetki bez wysiłku – jak to możliwe?

Dbanie o sylwetkę warto rozpocząć od przejścia na zdrowy styl życia. Systematyczna aktywność fizyczna i prawidłowe odżywianie to podstawa atrakcyjnego wyglądu. Nie zaszkodzi, jednak jeśli w dążeniu do wymarzonej sylwetki, będziemy posiłkować się zabiegami wyszczuplającymi. Zwłaszcza takimi, które w minimalnym stopniu ingerują w nasz organizm. Procedury kosmetologiczne, opierające się na stymulacji mięśni, masażu próżniowym czy drenażu limfatycznym pobudzają organizm do podejmowania samodzielnej walki z nadmierną tkanką tłuszczową.

Modelowanie sylwetki w gabinecie kosmetologicznym to nie droga na skróty. Tylko realna pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej opornej na odchudzanie, wzmocnieniu mięśni i ujędrnieniu ciała.

Zabieg wyszczuplający, który działa jak trening

Zabieg Schwarzy to jedno z takich rozwiązań, które wspomagają działanie treningu i pomagają w osiągnięciu idealnej sylwetki. Dzięki zastosowaniu stymulacji elektromagnetycznej zabieg ten działa na ciało podobnie jak ćwiczenia fizyczne. Jednak obejmuje znacznie większą część mięśnia i dużo szybciej przynosi widoczne efekty. Co istotne, nie powoduje uczucia zmęczenia.

Aplikatory pola elektromagnetycznego dostosowują się do różnych części ciała. Zatem przy pomocy Schwarzy wykonuje się zabiegi wyszczuplające: uda, brzuch, pośladki, biodra, ramiona i łydki. Skoncentrowana energia elektromagnetyczna jest dostarczana bezpośrednio do mięśni za pośrednictwem specjalnych padów, bez naruszania struktury skóry. Impulsy generowane są niezależne od funkcji mózgu, z tak szybką częstotliwością, że nie pozwalają na fazę relaksacji. Efektem są skurcze mięśni: zarówno tych widocznych, jak i trudno dostępnych podczas tradycyjnych ćwiczeń. Przykładowo podczas zabiegu wyszczuplającego brzuch zaangażowane są wszystkie mięśnie: proste, skośne (tworzące linię talii) oraz poprzeczne. Półgodzinne modelowanie sylwetki Schwarzy odpowiada około 800 brzuszkom lub przysiadom!

Modelowanie sylwetki polem elektromagnetycznym jest bezpieczne i komfortowe, ponieważ brak jest interakcji skórno-naskórkowej z polami elektromagnetycznymi, a także dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzenia, w który wyposażony jest system Schwarzy.

Zabieg Schwarzy – efekty

Decydując się na modelowanie sylwetki przy pomocy urządzenia Schwarzy z całą pewnością możemy oczekiwać wzrostu napięcia i wzmocnienia mięśni oraz redukcji tłuszczu zlokalizowanego miejscowo. Zabieg pomaga w budowaniu masy mięśniowej i ujędrnia skórę. Jeżeli na co dzień dbamy o dietę i aktywność fizyczną, dzięki dodatkowym zabiegom wyszczuplającym łatwiej będzie nam uzyskać i utrzymać przez dłuższy czas smukłą, umięśnioną sylwetkę.

Efekty stymulacji elektromagnetycznej Schwarzy widoczne są już po pierwszym zabiegu, natomiast optymalne rezultaty pojawiają się po około 8 zabiegach wykonywanych 2 razy w tygodniu. Po ostatnim zabiegu zaleca się powtórzenie całej procedury po upływie 3–6 miesięcy.

Wejdź na stronę Kliniki Miracki w Warszawie i dowiedz się więcej na temat różnych metod nieinwazyjnego modelowania sylwetki.