Dodatki potrafią całkowicie odmienić nasze stylizacje! Przyjrzymy się nowym trendom i  kolorom, które są hitem tej jesieni! Na pewno jeszcze na jakiś czas zostaną z nami motywy węża i krokodyla na butach oraz torebkach. Nie zabraknie też pereł, ale pojawią się też różne nowości. Oto najciekawsze dodatki na jesień dostępne w sieciówkach!

dodatki na jesień dostępne w sieciówkach

Spinki do włosów

Chociaż nadchodzą już zimniejsze miesiące , projektanci nie narzucają nam czapek i kapeluszy na głowę, ale właśnie ozdobne spinki. Teraz każdy znajdzie jakieś odpowiadające jego gustom. Bershka np. proponuje spinki w pastelowych kolorach i w brokacie, Zara natomiast lansuje spinki z biżuteryjnymi dodatkami, perlami i brylantami.

Duże okulary

Okulary to kolejne bardzo ważne dodatki na jesień dostępne w sieciówkach. Czas zapomnieć o małych instagramowych modelach! Na jesień przerzucamy się na te duże i widoczne. Na ulicach będzie panował minimalizm, co oznacza czarne klasyczne oprawki, ale jeśli lubisz wyróżniać się swoimi dodatkami, to polecamy te szylkretowe.

Białe botki

Trend na białe buty przechodzi z lata na jesień! Wychodzimy powoli z jasnych sandałków i wskakujemy w botki oraz trepy w tym kolorze. Niestety to nie jest najbardziej praktyczna para obuwia, ale za to jaka efektowna. Niewiele osób zdecyduje się podążać za tym trendem. Dlatego jeśli się odważysz, to gwarantujemy, że wyróżnisz się na ulicy, a chyba o to chodzi!

Miękkie torebki i nerki

Miękkie torebki i nerki to trend, który lansują największe Instagramowe gwiazdy. Na profilu stylistki Beatrice Gutu znajdziecie wiele zdjęć jeszcze letnich stylizacji z tego typu torebkami, co oznacza, że na pewno będę ekstra modne już tej jesieni. Lansuje ona torebki marki Bottega Veneta, która zapoczątkowała trend, a zamienniki możecie znaleźć min. w nowej kolekcji Zary.

Chusty

Małe chustki to niezwykle stylowy dodatek i zawsze wyglądają świetnie! Mogą być zawiązane elegancko na szyi, na torebce lub na głowie tak, jak u Jackie Kennedy, Grace Kelly lub Bridget Jones (tylko bardziej z klasą). Chustki znajdziesz teraz wszędzie! Powoli odchodzi się od motywu zwierzęcego na dodatkach, a w jego miejsce wchodzą klasyczne wzory, np. kropki. Najwięcej propozycji jest jednak z apaszek prostych, jednokolorowych, my polecamy te białe i beżowe, które znajdziecie np. w Reserved.

Złoto

Kto powiedział, że złoto musi być zarezerwowane na czas karnawału. Teraz wszystko jest złote, od biżuterii, przez torebki po buty. Z tymi dodatkami w  nowy sezon będziesz wchodzić w iście barokowym stylu. Dodaj do swojej stylizacji bluzkę z elementami siateczki, ozdobne spinki i będziesz najmodniej ubraną dziewczyną podczas sobotnich imprez.