Prawdziwa zima zawitała u nas niedawno. Jednak projektanci już prezentują nam trendy na nadchodzący sezon, a zimowe kolekcje już prawie całkiem zniknęły ze sklepów. Wkrótce będziemy kompletować garderobę na wiosnę i lato, więc warto już teraz wiedzieć, co w modzie piszczy. Prezentujemy Wam kilka trendów na nadchodzący sezon.

Łączenie odważnych kolorów

Mocne i odważne kolory pojawiają się na wybiegach od pewnego czasu. W nadchodzący sezonie będziemy mogły się wykazać, bo odchodzimy od bezpiecznych rozwiązań. W stylizacjach na wiosnę i lato łączymy mocne kolory, w takim stroju na pewno nie znikniemy w tłumie.

Przeźroczystości

Niektórzy projektanci kuszą nas, abyśmy się zdecydowały pokazać bieliznę. Przeźroczyste ubrania wręcz atakują nas z wybiegów. Szczególnie popularne są sukienki w tym stylu, ale nie zabraknie też bluzek i spódnic. Tylko nieliczne kobiety zdecydują się, żeby odsłonić aż tyle ciała. Jednak pod takie sukienki możemy założyć halkę, a wtedy nasz strój nie będzie zbyt odważny.

Trencz królem nadchodzącej wiosny

Wiosna bywa chłodna, więc nie obejdziemy się bez kurtki lub płaszcza. Tej wiosny będzie królował trencz, ale nie taki zwykły. Na wybiegach pojawiło się wiele szalonych modeli, które pomogą stworzyć niesamowitą stylizację. Trencze będą zdobione kolorowymi haftami lub metalowymi dodatkami, nie zabraknie też mocnych konstrukcji, a także postrzępionych brzegów. W przypadku kolorów też będziemy mogli zaszaleć. Oczywiście, nie zabraknie klasycznego beżu oraz brązu, ale towarzyszyć im będą również fiolet, granat, biel oraz czerń.

Szorty rządzą

W nadchodzącym sezonie możemy już całkowicie zapomnieć o mini-spódniczkach. Ich rolę przejmują szorty, które są bardzo modne od kilku lat. Teraz będziemy je nosić cały czas!

https://www.instagram.com/p/BSlPSpHl7-w/?taken-by=margarethowellltd