Najmodniejszy świąteczny manicure

Do świąt zostało już tylko kilka dni, więc przygotowania są coraz bardziej zaawansowane. W końcu wszystko trzeba dopiąć na ostatni guzik. Wiele z nas będzie jeszcze robić sobie manicure. Dlatego dla Was kilka propozycji najpopularniejszych świątecznych zdobień paznokci. Jednak nie trzeba się martwić, że sprawdzą się tylko przez kilka dni, bo będą modne przez całą zimę.

 

Norweskie wzory

Norweskie wzory chyba kojarzy każdy z nas. Ten motyw doskonale łączy się z zimą. Nic dziwnego, że często spotykamy je na czapkach, czy swetrach. Teraz przenosi się na nasze paznokcie. Taki wzór doskonale sprawdzi się jako świąteczny manicure.

https://www.instagram.com/p/Bc5mZLBB2Dh/?taken-by=thedivodivnoe

https://www.instagram.com/p/Bc5ZNhADvDV/?taken-by=juliajor

Gwiazdkowe lub śnieżne motywy

Święta nieodłącznie kojarzą nam się z gwiazdką. Dlatego takie wzory doskonale sprawdzą się na świątecznym manicure. Gwiazdki na paznokciach zawsze dobrze się prezentują i pasują do wielu kolorów. Zamiast gwiazdek możemy też wybrać płatki śniegu. Jeśli zima w tym roku nie dopisze, to śnieg zagości chociaż na naszych paznokciach.

Klasyczna czerwień

Czerwień na paznokciach zawsze świetnie się sprawdza. Dlatego towarzyszy nam również w okresie świątecznym. Proste, czerwone paznokcie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wolą klasykę. Jednak zwykłe czerwone paznokcie można ożywić brokatem lub świątecznymi motywami.

https://www.instagram.com/p/BcuA8oLBxDq/?taken-by=_miss_maleficient_

Świąteczne szaleństwo

Na koniec nasza najbardziej odważna propozycja. W tym przypadku możemy sobie pozwolić naprawdę na wszystko, a ogranicza nas jedynie nasza fantazja. Każdy paznokieć może być zupełnie inny. Kolory i wzory mogą być zupełnie dowolne niczym ozdoby na choince.

https://www.instagram.com/p/Bc7DzKmBqjg/?taken-by=theglitternail

Manicure francuski w świątecznej odsłonie

Tradycyjny manicure francuski od kilku lat jest passe. Jednak nie dotyczy to jego nowoczesnych wersji. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać świąteczną wersję manicure francuskiego. Jak ona wygląda? Zazwyczaj są to białe lub pastelowe paznokcie z czerwonymi końcówkami. Świetnie wyglądają też czerwone z białymi końcami. Można je też ozdobić brokatem lub świątecznymi motywami.

https://www.instagram.com/p/BcfoeowjFHd/?taken-by=juliajor

https://www.instagram.com/p/Bc5fs2TgCIh/?taken-by=artist_nails_2005

 

Propozycje świątecznych paznokci są naprawdę różnorodne i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Poza tym trendy mogą stanowić inspirację do wymyślenia własnego wzoru, więc mamy duże pole do popisu. A wy jaki manicure wybieracie na święta?

 

Post Author: Redakcja

Leave a Reply