Święta tuż, tuż, a wiele osób nie kupiło jeszcze prezentów! Czy to możliwe, żeby w ciągu tygodnia znaleźć idealny podarunek? Oczywiście, że tak! Trzeba tylko wpaść na ciekawy pomysł. Przygotowaliśmy kilka propozycji pomysłów na prezent świąteczny. Być może jedna z nich okaże się idealnym podarunkiem dla bliskich!

Kilka pomysłów na prezent świąteczny last minute!

Interesująca książka!

Książka to zawsze świetny pomysł na prezent! Taki podarunek sprawi radość wielu osobom. Zastanawiasz się, jaką książkę wybrać? Możliwości jest wiele! Dobrym pomysłem może być zakup lektury o typowo świątecznej tematyce. Taka opowieść pozwoli jeszcze bardziej poczuć ducha świąt! Innym świetnym wyborem jest saga o Wiedźminie. W końcu niedługo pojawi się serial, który zapowiada może być prawdziwym hitem, więc warto porównać go z pierwowzorem. A może warto zapoznać się z twórczością naszej tegorocznej noblistki? Powieści Olgi Tokarczuk również mogą być świetnym pomysłem na prezent.

Bilet na ciekawe wydarzenie!

Twoi bliscy nie lubią czytać lub mają zapełnioną biblioteczkę? Nie szkodzi! Innym świetnym pomysłem jest bilet na ciekawe wydarzenie. Może to być koncert, festiwal, mecz, kabaret, musical, czy inne ciekawe wydarzenie. Jednak co zrobić, aby trafić z prezentem? Możemy podpytać bliską osobę albo kogoś innego na jakie wydarzenie chętnie się wybierze. Jeszcze bezpieczniejszym rozwiązaniem jest zakup karty podarunkowej na wybraną kwotę. Wówczas obdarowana osoba będzie miała możliwość wyboru najlepszego wydarzenia dla siebie.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]

Album ze zdjęciami

Album ze zdjęciami to może być doskonały i niedrogi pomysł. Wystarczy tylko poświęcić trochę czasu, aby go przygotować. Najpierw jednak warto wybrać piękny album, najlepiej taki, w którym nakleimy wybrane zdjęcia. Jak już go kupimy, pora przystąpić do pracy. Należy starannie wybrać zdjęcia naszej mamy. Możemy zacząć od jej dzieciństwa lub od chwili, w której urodziły jej się dzieci. Dobrze, gdy będziemy mieć też jakiś pomysł na przygotowanie tego albumu.

Viucher do salonu kosmetycznego

Viucher do salonu kosmetycznego bardzo je ucieszy obdarowywaną osobę. Dzięki temu będzie mogła nie tylko się rozluźnić, ale też zadbać o swój wygląd. Po takiej wizycie będzie nie tylko jeszcze piękniejsza, ale też bardzo szczęśliwa i pełna pozytywnej energii. W końcu to idealne miejsce na chwilę relaksu oraz odpoczynek. Dlatego świetnie się sprawdzi po świątecznej gorączce!

Bon na wymarzoną podróż!

Masz w gronie najbliższych zapalonego podróżnika? A może szukasz prezentu dla kogoś, kto zawsze chce odkrywać nowe miejsca, ale wiecznie narzeka na brak pieniędzy lub czasu? Dla obydwu osób idealnym prezentem może być bon na podróż. W końcu, gdy wydajemy pieniądze na podróże, stajemy się bogatsi. W dodatku przy zakupie takiego prezentu mamy ogromne pole do popisu. W końcu można kupić bon na dowolną kwotę, a obdarowana osoba sama wybierze idealny wyjazd dla siebie. Możemy też bardziej się przyłożyć i samodzielnie wybrać podróż dla kogoś.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]

Samodzielnie przygotowany zestaw prezentowy

Zdarza się, że kupujemy też prezenty dla dalszych znajomych. W tym przypadku już nie przykładamy dużej uwagi do wyboru podarunku. Jednak nie kupujmy byle czego. Najlepiej przygotować ładny prezentowy, w którym możemy umieścić kawę, herbatę, słodycze oraz elegancki kalendarz. Tak naprawdę niewielki prezent, a może sprawić wiele radości.