Pomysły na makijaż sylwestrowy 2017/2018

 

Przygotowania do Sylwestra to nie jest prosta sprawa. Trzeba zadbać o to, aby nasz wygląd pozostawał bez zarzutu. Ważna jest kreacja, fryzura, paznokcie, a także makijaż. Czasami mamy problem z wyborem odpowiedniego. Chcemy, żeby nasz makijaż się wyróżniał, ale nie był przesadzony i dopasowany do najnowszych trendów. W zeszłym roku stylistka w “Pytaniu na śniadanie” trochę zaszalała i większość osób miała ubaw z tamtych propozycji. My dla Was kilka trendów, które bez problemu można wykorzystać w makijażu sylwestrowym.

Lśniące oko

W tym sezonie najmodniejsze są błyszczące cienie do powiek oraz metaliczne barwy. Oko powinno lśnić w każdej wersji! To doskonałe rozwiązanie na Sylwestra. Błyszczące oko wygląda świetnie nawet przy delikatnych odcieniach cieni. Jednak w Sylwestra najlepiej postawić na mocny blask. Dlatego najlepiej postawić na smoky eyes wykonane błyszczącymi cieniami. Jakie powinny być usta w takim makijażu? W Sylwestra najlepiej sprawdzą się błyszczące. Tego wieczoru może wybrać nieco mocniejszy kolor, ale taki, który będzie się dobrze komponował z resztą.

View this post on Instagram

Want to recreate the eyes make-up look from @EmporioArmani Women's #SS18 fashion show? Here’s the step by step by Linda Cantello, Giorgio Armani International Make-up Artist: Apply lots of black EYES TO KILL CLASSICO mascara to create clunky lashes. Then apply long-lasting liquid eye color EYE TINT in black (shade 1 “Obsidian”) in a wash, on top and bottom of the eye, very lightly. Then apply black SMOOTH SILK eye pencil to top lash line. Blend and extend well into the outer corner aiming for a "slept in morning after look". Once eye is finished, apply EYE TINT in pastel green (shade 3 "Jade") just underneath the eye in a light yet imperfect way. Eyebrows should be left as natural as possible. #ArmaniBeauty #EmporioArmani #EALiveInLondon

A post shared by Armani beauty (@armanibeauty) on

Kolorowy makijaż oka

To kolejny gorący trend w tym sezonie. Idealnie sprawdzi się w karnawale, ale warto przetestować go już w sylwestrową noc. W przypadku tego makijażu ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Jednak połączenia kolorystyczne warto dobrać do koloru naszych tęczówek. Najlepiej sprawdzą się różne kontrasty. Kolorowy makijaż oka najlepiej łączy się z delikatnymi ustami. Jednak w Sylwestra możemy się trochę dać ponieść fantazji i zdecydować się na trochę mocniejszy kolor. Jednak nie przesadzajmy!

Mocne usta

To makijaż dla kobiet, które wolą podkreślić usta. W tym sezonie mają one mnóstwo możliwości. Oczywiście nadal pozostaje modna klasyczna uwielbiana przez miliony kobiet czerwień. Jednak możemy też przetestować inne kolory. Prawdziwych hitem tego sezonu są jagodowo-wiśniowy oraz różowy. Trzeba pamiętać, że mocne barwy wyglądają dobrze jedynie na zadbanych ustach i przy nieskazitelnej cerze. Na co dzień w takim makijażu oczy malujemy delikatnie. Jednak w Sylwestra możemy je podkreślić nieco mocniej lub dodać grubą kreskę, ale pamiętajmy, żeby nie przedobrzyć. W końcu makijaż sylwestrowy może się wyróżniać, ale nadal ma nas upiększać.

 

Post Author: Redakcja

3 thoughts on “Pomysły na makijaż sylwestrowy 2017/2018

  Karolina

  (Styczeń 9, 2018 - 4:12 pm)

  ciekawe inspiracje na makijaze studniówkowe

  Jagoda

  (Grudzień 30, 2018 - 6:23 pm)

  Super

   Redakcja

   (Grudzień 30, 2018 - 6:58 pm)

   A dziś na stronie pojawiły się nowe inspiracje 🙂

Dodaj komentarz