prezent na dzień matki

Dzień Matki już w sobotę, więc zostało niewiele czasu na zakup idealnego prezentu. Jednak co zrobić w sytuacji, gdy nadal nie mamy pomysłu. W końcu mamie chcielibyśmy ofiarować wszystko, co najlepsze, a nie zawsze pozwalają nam na to fundusze. Nie warto jednak rozpaczać, tylko pamiętać, że najważniejsza jest pamięć i dobre intencje. Przedstawiamy Wam kilka pomysłów na prezent na Dzień Matki, które nie zrujnują naszej kieszeni.

Piknik lub wycieczka

Zorganizowanie pikniku lub wycieczki nie będzie nas drogo kosztowało, tylko wymaga trochę pracy i planowania. Większość z nas może myśleć, że wszystkie tego typu pomysły wymagają ogromnego wkładu finansowego, ale to nieprawda. W końcu w okolicy na pewno znajduje się jakieś ciekawe miejsce, w które możesz się wybrać z mamą. Warto więc poszukać czegoś ciekawego i zorganizować małą wycieczkę. Można też przygotować piknik lub wyjście do restauracji, kawiarni lub w inne miejsce, które sprawi radość mamie. Taki prezent nie tylko niewiele kosztuje, ale też pozwoli Wam spędzić trochę czasu razem i zapewni miłe wspomnienia na dłużej.

Album ze zdjęciami

Album ze zdjęciami to może być doskonały i niedrogi pomysł. Wystarczy tylko poświęcić trochę czasu, aby go przygotować. Najpierw jednak warto wybrać piękny album, najlepiej taki, w którym nakleimy wybrane zdjęcia. Jak już go kupimy, pora przystąpić do pracy. Należy starannie wybrać zdjęcia naszej mamy. Możemy zacząć od jej dzieciństwa lub od chwili, w której urodziły jej się dzieci. Dobrze, gdy będziemy mieć też jakiś pomysł na przygotowanie tego albumu. Nie ograniczajmy się do wklejenia samych zdjęć, ale dodajmy do niego stare laurki, które wręczaliśmy jej z różnych okazji, inne pamiątki z naszego dzieciństwa lub ciekawe podpisy i dedykacje. Tak przygotowany album to świetny pomysł na prezent na Dzień Matki, który będzie stanowił doskonałą pamiątkę.

Voucher do SPA lub teatru

Vouchery ostatnio cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego, dzięki niemu obdarowana osoba w końcu może się wybrać do miejsca, do którego od dawna ma ochotę, ale czas jej na to nie pozwala. Jeśli dostanie voucher, będzie jej szkoda, żeby przepadł i postara się znaleźć chwilę na wyjście. SPA to doskonałe miejsce na chwilę relaksu i odpoczynku, a w teatrze można na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i przenieść na chwilę do innego świata. Dlatego wysłanie mamy do jednego z tych miejsc może być świetnym prezentem z okazji jej święta.