Dzieciństwo wielu osób nieodłącznie łączy się ze światem Disneya. Idealne księżniczki, zabawna myszka Mickey, czy kaczor Donald i jego siostrzeńcy – to w ich towarzystwie spędzaliśmy wiele czasu. Miejsce, w którym można spędzić czas z ukochanymi bohaterami to oczywiście Disneyland, w pobliżu francuskiego parku rozrywki znajdziemy również Disneyland Hotel.

Disneyland Hotel

Hotel Disneyland zapewni luksus godny gwiazd…

Hotel Disneyland wbrew pozorom nie został stworzony jedynie z myślą o najmłodszych. Miejsce zaprojektowane w stylu wiktoriańskim z pewnością spodoba się również dorosłym. W trakcie pobytu możemy skorzystać z basenu z ogrzewaną wodą lub centrum fitness, a także spędzić czas na tarasie lub w pięknym ogrodzie. Mamy również możliwość wybrania się do salonu piękności lub spa wyposażonego w saunę oraz łaźnię parową. W pokojach nie zabraknie natomiast wanny, zestawu kosmetyków, suszarki oraz szlafroka. Wyposażenie obejmuje również telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów międzynarodowych oraz Disneya, a także zestawu do parzenia kawy i herbaty.

https://www.instagram.com/p/BMCXXYNgIxL/?taken-at=304208212

… i przeniesie do świata Disneya

Nie zapominajmy jednak, że jest to Hotel Disneyland, więc nie może w nim zabraknąć atrakcji z tego świata. Jak już wspomnieliśmy w telewizji nie zabraknie kanałów Disneya, ale to nie koniec atrakcji. W trakcie pobytu możemy spotkać bajkowe postacie. W hotelu znajduje się również sklep Disneya oraz sala gier, a pokoje inspirowane są różnymi bajkami.

https://www.instagram.com/p/BM7Wue9AaV2/?taken-at=304208212

 

A ile zapłacimy za noc w krainie bajek? Najtańszy dla dwóch dorosłych osób i dwójki dzieci znajdziemy za ok. 2000 zł, a dla czterech dorosłych za ok. 3000 zł