Wyobrażacie sobie spędzenie nocy w galerii handlowej? W Mediolanie, czyli światowej stolicy mody to możliwe! Nie musicie się jednak martwić, bo nocy nie spędzicie wśród półek sklepowych, ale w luksusowym hotelu, który znajduje się w Galleria Vittorio Emanuelle II.

Do Mediolanu każdego roku przybywa mnóstwo turystów. To jedno z najpiękniejszych włoskich miast, które przyciąga przepysznym jedzeniem, modnymi ubraniami oraz doskonałą architekturą. Mediolan słynie z kilku perełek takich, jak gotycka Katedra Narodzin Św. Marii, Teatro alla Scala oraz Gallera Vittorio Emanuelle II. Ten ostatni budynek stanowi symbol miasta uznawanego za światową stolicę mody i designu.

Galleria Vittorio Emanuelle II jeden z najbardziej prestiżowych symboli miasta

Galleria Vittorio Emanuele II to słynny pasaż handlowy, w którym znajdziemy najdroższe i najbardziej luksusowe sklepy, kawiarnie, restauracje oraz ekskluzywny i jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie. Budynek powstał w w II poł. XIX w. i został nazwana na cześć pierwszego króla Królestwa Włoch. Warto pamiętać, że luksusowe towary to niejedyne atuty tego miejsca, Galleria Vittorio Emanuele II to przede wszystkim doskonały kunszt architektoniczny. Wnętrze budynku zdobione jest licznymi dziełami sztuki, na podłodze znajduje się efektowna mozaika, a dach zwieńczono kopułą z metalu i szkła.W galerii zobaczymy też 24 statuy przedstawiające ważne włoskie postacie. 

Town House Galleria Mediolan, czyli luksusowy hotel w sercu miasta

TownHouse Galleria, Mediolan

Town House Galleria Mediolan wyposażony jest w 58 luksusowych pokoi, które zachwycają nowoczesnym wyrafinowaniem i udogodnieniami wysokiej klasy. W czasie pobytu w nim możemy doświadczyć wspaniałego stylu życia mediolańczyków. Ten 5-gwiazdkowy hotel znajduje się w samym sercu miasta, jego wnętrza są zdobione pięknymi freskami, a podłogi mozaiką. Te wszystkie elementy pozwalają czuć urok starego świata. Ile kosztuje taka przyjemność? Ceny noclegu w Town House Galleria Mediolan zaczynają się od 1600 zł za pokój.

https://www.instagram.com/p/BbrSlupB66J/?taken-by=townhousegalleria

Jednak nie trzeba się obawiać, że w czasie pobytu w hotelu całkowicie cofniemy się w czasie. Kontakt ze światem współczesnym utrzymamy, dzięki wizytom w luksusowych butikach, takich jak Prada i Louis Vuitton, a także w czasie wybornych włoskich posiłków serwowanych przez restauracje znajdujące się na terenie hotelu. Pobyt w Town House Galleria Mediolan zapewni piękne wspomnienia i niezwykłe przeżycia. A Wy chcielibyście spędzić noc w takim miejscu?

https://www.instagram.com/p/BV4sLoug-IO/?taken-by=townhousegalleria