Jak ubrać się ubrać w Sylwestra? Nasze propozycje!

Sylwester już w niedzielę, a wiele z nas nadal nie ma pojęcia, co założyć. W końcu Nowy Rok warto przywitać w odpowiedniej kreacji. Mamy dla Was kilka propozycji, które sprawią, że tego wieczora będziecie wyglądać wspaniale.

Wiruj na parkiecie

W Sylwestra warto wybrać kreację, która będzie świetnie wyglądać w tańcu. To zadanie sukienki z frędzlami lub piórkami – będą one pięknie wirować w trakcie tańca. W takiej kreacji nie będziesz musiała się martwić, jak się układa w trakcie ruchu, bo przez cały czas będzie wyglądać doskonale. Odpada też problem doboru dodatków, wystarczy elegancka torebka oraz szpilki i jesteś gotowa do wyjścia!

Postaw na błysk

 

Cekiny na imprezie sylwestrowej nigdy nie będą wyglądać źle. Tak naprawdę to jeden z najczęściej wybieranych zdobień tego dnia. Jednak możesz założyć je inaczej niż zwykle. W końcu cekiny nie muszą zdobić tylko sukienki. Doskonale będą też wyglądać na spodniach, żakietach, a nawet butach. Jednak wszystkie elementy trzeba umiejętnie łączyć. Jeśli wybierzemy cekinowe buty lub żakiet, najlepiej założyć wtedy małą czarną lub prosty kombinezon, wtedy mamy pewność, że pozostaną one głównym elementem stylizacji. Oczywiście cekinowe sukienki też świetnie się sprawdzą tego wieczoru.

Co założyć w Sylwestra?

Wyróżnij się

Większość kobiet pojawi będzie pewnie w sukienkach. Ty możesz wyróżnić się na ich tle! W końcu kto powiedział, że w Sylwestra trzeba założyć spódnicę lub sukienkę? Równie elegancko będą wyglądać jedwabne spodnie lub kombinezon w głębokim kolorze. Taka kreacja będzie nie tylko wytworna, ale też niezwykle wygodna.

Postaw na ciekawe dodatki

Dodatki często mogą uratować całą stylizację, więc warto dobierać je mądrze. Niestety, wiele kobiet traktuje je trochę po macoszemu. Możemy wybrać jedne z najmodniejszych butów w tym sezonie, czyli wysokie kozaki, czy wężowe botki. Wiele z nas będzie chciała jednak wybrać odkryte bardziej eleganckie obuwie. Najlepsze będą sandały na platformie, na topie w tym sezonie są też aksamitne lub bogato zdobione buty.

 

 

Post Author: Redakcja

1 thought on “Jak ubrać się ubrać w Sylwestra? Nasze propozycje!

    Jagoda

    (26 stycznia, 2019 - 3:33 pm)

    Teraz odkładanie do słoika zrobiło się modne znam wiele osób które codziennie składają 5 zł.do słoika i uzbierało nieźle sumy

Leave a Reply