Influencerzy to osoby, które swoją działalnością w internecie w dużej mierze wpływają na swoich odbiorców. Dzięki takim portalom jak YouTube, czy Instagram mogą każdego dnia dzielić się z obserwatorami wydarzeniami ze swojego życia. Często zarzuca się blogerom, że swoje podróże organizują pod kątem możliwości wykonania najlepszych zdjęć i filmów, którymi będą mogli podzielić się z widzami. A zatem jakie najpiękniejsze miejsca wybierają, by zaimponować publiczności?

3 najpiękniejsze tropikalne miejsca chętnie odwiedzane przez influencerów!

Seszele

Położone na Oceanie Indyjskim na północny-wschód od Madagaskaru są marzeniem niejednego podróżnika. Wycieczki na Seszele cieszą się ogromną popularnością nie tylko ze względu na malownicze widoki, ale również dlatego, że znajdują się tam jedyne granitowe wyspy na świecie. Turyści mogą tu wypoczywać na plażach, na których nie brakuje bezludnych zatok, umożliwiających swobodny odpoczynek. Seszele są bardzo rozwinięte turystycznie. Pomimo tego, że mieści się tam dużo ekskluzywnych hoteli oraz restauracji, ten przepiękny zakątek świata wydaje się być nietknięty przez człowieka. Tylko spójrzcie, kto by nie chciał spędzić urlopu w takim otoczeniu? Plaże, palmy, turkusowa woda i wspaniałe granitowe kamienie. Coś pięknego!

Malediwy

Kolejnym malowniczym miejscem, najchętniej odwiedzanym przez blogerów, są Malediwy. To państwo położone w południowej Azji, w północno-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. Malediwy także przyciągają influencerów, którzy chcą nacieszyć oko pięknymi widokami. To tutaj robią niepowtarzalne fotografie inspirujące obserwatorów do odkładania pieniędzy na ten wyjazd. Na plażach znajdują się palmy kokosowe, a  w wodzie rafy koralowe, które są dużą atrakcją tego kraju. Mimo, że wakacje na Malediwach nie należą do najtańszych, zainteresowanie tą wyspą ciągle rośnie. Tylko spójrzcie na zdjęcia, urlop w takim miejscu zdecydowanie należy do udanych, a piękno tej krainy rekompensuje każde wydane pieniądze!

Bali

Oczywiście na liście nie mogło zabraknąć wyjazdów na Bali – wyspę położoną w Indonezji. Od lat jest to jedno z najciekawszych miejsc spędzenia wakacji. Bali oferuje turystom tropikalne dżungle, białe plaże i błękitne laguny. Na całej długości wybrzeża znajdują się hotele i restauracje, a w głębi lądu wczasowicze mogą odkryć zabytkowe budowle, głównie świątynie. Jest to idealne miejsce dla osób, które lubią poleniuchować i nacieszyć oko niezapomnianymi widokami, ale również dla turystów, którzy nie chcą siedzieć w jednym miejscu. Influencerzy przekonują, że zwiedzanie miejsc kultu tamtejszej ludności nada wakacjom niezwykłego klimatu. Ale czy na pewno warto wierzyć ich zdjęciom? Okazuje się, że jedno z najpopularniejszych zdjęć w sieci – fotografie ze świątyni Lempuyang są trochę przekłamane. Turyści odkryli, że w otoczeniu świątyni nie ma wody, a za niezwykły efekt lustrzanego odbicia jest odpowiedzialny miejscowy fotograf, używający szybki polaryzacyjnej. Jedna z użytkowniczek Instagrama zamieściła zdjęcie z lustrzanym efektem i bez. Sami oceńcie, czy warto stać w długiej kolejce, aby zrobić to zdjęcie. Pomimo tego Bali wciąż cieszy się ogromną popularnością, a turystów wciąż przybywa.

https://www.instagram.com/p/BzzQq0iHDBl/?utm_source=ig_embed

Autor: Karolina Herba