Na co dzień rozpieszczani przed dziadków pragniemy, aby ich coroczne święto przyniosło ogrom zadowolenia i satysfakcji. Niełatwo jest jednak znaleźć idealny prezent dla babci i dziadka – taki, który zaskoczyłby zarówno swoją praktycznością, jak
i brakiem szablonowości. Przedstawiamy 5 propozycji, które pomogą ci w wyborze idealnego prezentu na nadchodzący Dzień Babci i Dziadka.

prezent, upominek, święto

DZBANUSZEK Z ZAPARZACZEM DO HERBATY

Gorąca, aromatyczna herbata to doskonała alternatywa dla mroźnych, styczniowych wieczorów. Sam dzbanuszek przypadnie do gustu zarówno babci, jak i dziadkowi – w końcu mało kto odmówiłby sobie filiżanki parującego, liściastego naparu zimową porą. Dzbanuszek stanowi idealny dodatek do stołu, na którym panują słodkie łakocie – nie zapomnij więc dorzucić do prezentu kawałka dobrego ciasta.

PERSONALIZOWANY KALENDARZ

Jeżeli twoi dziadkowie nie zdążyli zaopatrzyć się jeszcze w kalendarz, możesz pomyśleć o personalizowanym prezencie właśnie tego typu. Wybierz kilkanaście wspólnych, rodzinnych zdjęć i zgłoś się do najbliższego miejsca, które podejmie się wykonania całości. Jest to praktyczny prezent, przyciągający jednocześnie szereg miłych wspomnień. Twoi dziadkowie na pewno docenią upominek, który przywoływać będzie na myśl najbliższe im osoby.

SUPLEMENTY DIETY DEDYKOWANE SENIOROM

Osoby w starszym wieku szczególnie powinny zadbać o swoją formę zdrowotną. Na rynku znajdziemy setki produktów, wspomagających utrzymanie sprawności fizycznej i umysłowej. Wpływają one również pozytywnie na witalność i koncentrację, a dobrze dobrane witaminy przynoszą z kolei wsparcie układowi sercowo-naczyniowemu. Zadbaj o zdrowie swoich dziadków, prezentując im specjalnie dobrany zestaw suplementów diety. Jeżeli wiesz o schorzeniach, na które cierpią, poproś o wcześniejszą konsultację osobę wykwalifikowaną – farmakologa lub lekarza.

TERMOFOR

Mroźne dni dają się we znaki – dziadkowie docenią, jeżeli zadbasz o ich komfort zimową porą. Idealnym rozwiązaniem będzie mały, poręczny termofor. Sam prezent nie kosztuje wiele, przynosi jednak szereg zalet. Nie zapominajmy, że termofor nie działa wyłącznie ogrzewająco. Gorące okłady przyniosą również ulgę w przypadku boleści – ciepło działa rozluźniająco, dzięki czemu skutecznie minimalizuje dokuczliwe skurcze i inne nieprzyjemności. Idealny wybór stanowić będzie niezastąpiony termofor z pestek wiśni.

CZAS

Rzeczy materialne odejdą na drugi plan, jeżeli to właśnie swoją uwagę sprezentujecie dziadkom. Często przepełnieni stosem obowiązków zapominamy, jak ważne jest poświęcanie odpowiedniej ilości czasu naszym bliskim. Dziadkowie na pewno ucieszą się z możliwości spędzenia dnia w twoim towarzystwie. Wspólnie przygotowany obiad, zwieńczony wieczorem filmowym – pakiet, który udowodni naszym bliskim, jak niezastąpiona w naszym życiu jest ich obecność.

Nadchodzące święto to doskonały sposób na podziękowanie naszym dziadkom za każdą wspólnie spędzoną chwilę. Zainspiruj się naszymi propozycjami i spraw bliskim podarunek, który posłuży im długie miesiące.