“Młodość mija, a ja niczyja…” Może te słowa dotyczą także Ciebie i zastanawiasz się co zrobić, aby w końcu znaleźć tego jedynego? Zachęcamy Cię do przeczytania o pięciu sprawdzonych zasadach, które niejednej kobiecie pomogły znaleźć chłopaka.

5 zasad, które pomogą Ci znaleźć chłopaka!

Pamiętaj o tym, że związek to nie lekarstwo na wewnętrzną pustkę

Wiele osób nie potrafi poradzić sobie z życiem bez drugiej osoby u boku. Dzieje się tak, ponieważ traktują związek jak lekarstwo na samotność, brak pewności siebie czy poczucia własnej wartości. Podstawową zasadą nawiązania zdrowej relacji jest zaakceptowanie samego siebie. Doceń okres, w którym jesteś sama i nie szukaj związku na siłę. Wykorzystaj ten czas na naprawę relacji z samą sobą.

Dbaj o swój wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim bądź sobą

Mówi się, że mężczyźni są wzrokowcami. Nie tylko oni – także i my, kobiety zwracamy uwagi na wygląd zewnętrzny. Nie powinnaś jednak zanadto się tym zamartwiać. Nikt nie jest idealny. Odrobina tłuszczu czy parę pryszczy nie jest przeszkodą, żeby znaleźć drugą połówkę. Zadbaj o siebie: swój styl, fryzurę, zrób delikatny makijaż, ale nie udawaj, że jesteś kimś zupełnie innym. Bądź sobą, a na pewno ktoś to doceni.

Znajdź pasję, dzięki której poznasz kogoś nowego

Trudno znaleźć chłopaka, spędzając cały swój wolny czas siedząc w domu i oglądając seriale. Może nie jesteś osobą, która przepada za imprezami – to nic złego, imprezy to niejedyne miejsce na poznanie nowych ludzi. Możesz jednak rozejrzeć się za innym zajęciem – może to być wolontariat, zajęcia taneczne, aktorskie… możliwości jest wiele.

Nie zgrywaj całkowicie niezależnej i niedostępnej

Czasami wydaje nam się, że aby wzbudzić zainteresowanie u płci przeciwnej powinniśmy zgrywać niedostępne. A przecież mężczyźni nie czytają nam w myślach, nie są jasnowidzami. Nie każdy ma odwagę do tego, aby starać się o kobietę, która zachowuje się jakby nie była nim zainteresowana. Nie bój się od czasu do czasu wyjść z inicjatywą, żeby zobaczył, że ma u Ciebie szansę.

Nie bądź nachalna

Jedne kobiety zgrywają niedostępne, a drugie są ich całkowitym przeciwieństwem. Nie ma chwili, w której nie myślą o chłopaku, który im się podoba. Piszą do niego parę razy w ciągu dnia i co chwila proszą go o spotkanie. Mężczyźni nie lubią, kiedy kobieta oplata go niczym bluszcz. Takim zachowaniem pokazujesz mu, że w związku z Tobą nie będzie miał ani odrobiny wolności. Czasami trudno oprzeć się swoim tęsknotom i pragnieniom, ale spróbuj przystopować, a na pewno Ci się to opłaci.

A jakimi zasadami w poszukiwaniu drugiej połówki kierujecie się wy? Podzielcie się w komentarzach.

Autor: Anna Aniśko