Korzystając z wakacji, wolnego i zmniejszonej ilości obostrzeń można wybrać się do kina. To świetny sposób na spędzenie czasu, czy to samemu, czy z bliskimi. W kinach nie obowiązują restrykcyjne obostrzenia. Do sali wpuszczona jest określona ilość osób, która ma na celu zmniejszenie możliwych zakażeń. Sprawdź, na co warto wybrać się do kina tego lata?

filmy

Raya i ostatni smok

To film dla miłośników animacji Disneya. Opowiada o wojowniczce. Raya wybiera się na wyprawę, aby odnaleźć ostatniego smoka. To historia w klasycznym stylu, pełna barwnych postaci, przygód i wielu mądrości życiowych. Idealny film na rodzinny wypad do kina i obowiązkowa produkcja dla fanów Jak wytresować smoka.

Premiera: 2 lipca 2021

Czarna wdowa

Popisowa rola Scarlett Johansson, którą powinien zobaczyć cały świat. To jedna z wielu historii Marvela, ale nawet wyrwana z kontekstu robi wrażenie. Jeśli ktoś nie śledzi całego uniwersum i tak powinien dać szansę Czarnej wdowie. Produkcja pokazuję siłę miłości, sióstr, kobiet i opiera się na świetnych dialogach. To wszystko uzupełnione zostało świetnymi efektami, godnymi najlepszych filmów akcji.

Premiera: 9 lipca 2021

Wojna z dziadkiem

Jeśli lubicie komedie familijne i chcecie wybrać się do kina z rodziną, to mamy film dla was. Wojna z dziadkiem to ciekawa historia, która pokazuje codzienne problemy. Peter nie jest zadowolony z tego, że jego dziadek wprowadził się do domu i zajął jego pokój. Wypowiada mu wojnę, aby wygonić go z mieszkania. Kto wygra w tym starciu pokoleń? Nie dowiecie się, jeśli nie zobaczycie filmu.

Premiera: 23 lipca 2021

Zielony Rycerz

Opowieści historyczne ostatnio podbijają Polskę. Czy to romanse z tureckich melodramatów, czy historie z królewskiego rodu, czy też indyjskie musicale. Czas na arturiańskie legendy! Zielony rycerz to opowieść o sir Gawainie, siostrzeńcu Króla Artura. Młody, lekkomyślny śmiałek chce stanąć twarzą w twarz z Zielonym Rycerzem, nie wie jednak, że ściągnie tym na siebie klątwę.

Premiera: 30 lipca 2021

Gunpowder Milkshake

Pod koniec wakacji można będzie zobaczyć film akcji, z gwiazdorską obsadą. W rolach głównych zobaczymy Karen Gillan i Lene Headey. Film opowiada o grupie przestępczej, która nie boi się żadnych zleceń. Wśród nich jest Sam, jedna z najlepszych osób w tej branży. Co, jednak gdy podpadnie niewłaściwym ludziom? Widownia towarzyszy Sam w emocjonującej podróży. Kobieta musi uciekać przed oprawcami, którzy wydali na nią wyrok śmierci.

Premiera: 27 sierpnia 2021

Candyman

Nie jest to jedyny horror, który wychodzi tego lata! Jednak to właśnie on znalazł się na naszej liście. Candyman to film twórców Uciekaj i To my. Historia opowiada o mordercy, który posiada hak zamiast ręki. Jego opis brzmi jak legenda, która służy do straszenia dzieci. Powiadają, że można wywołać go, mówiąc pięciokrotnie jego imię, nocą, do lustra… Co jest prawdą? Anthony próbuje to odkryć, nie wie, na jakie niebezpieczeństwo się naraża.

Premiera: 27 sierpnia 2021

Filmy - porównaj na Ceneo.pl