Mikołajki za nami, a święta coraz bliżej! Pozostało już niewiele czasu na znalezienie idealnego upominku. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które zawsze się sprawdzą!

prezent, święta

Książka

Książka to uniwersalny upominek dla każdego. Nie wszyscy są kołami książkowymi, ale większość z nas chętnie sięga po sprawdzoną lekturę. Trzeba tylko odpowiednio ją dobrać do prewencji osoby, której wręczamy prezent. W końcu książki to nie tylko powieści. Na rynku jest też dużo interesujących poradników, biografii, przewodników. Dlatego każdy z pewnością będzie zadowolony z książki. Musisz się tylko zastanowić, czego wybrana osoba może oczekiwać od pasjonującej lektury.

Portfel

Klasyczny, skórzany upominek to również bardzo uniwersalny prezent. Trzeba się tylko upewnić, czy obdarowywana osoba nie kupiła sobie w ostatnim czasie nowego egzemplarza. Portfel może być w uniwersalnym kolorze, czyli czarnym, beżowym lub brązowym. Jednak świetnie się też sprawdzi czerwony model na szczęście. Pamiętaj tylko, że musi on być wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Smartwatch lub smartband

Obecnie zdrowy styl życia staje się bardzo modny. Pewnie znasz wiele osób, które chwalą się, ile kroków zrobiły w ciągu dnia. Znacznie łatwiej to kontrolować z pomocą smartwatcha lub smartbanda. Warto pamiętać, że taki gadżet może się okazać przydatny nie tylko dla osób regularnie trenujących. W końcu smartwatch/smartband pomaga kontrolować wiele ważnych funkcji, więc to świetny upominek dla każdego.

Kubek

Szukasz drobnego upominku? Kubek to doskonałe rozwiązanie! Z pewnością będzie praktyczny i nie ma osoby, która by z niego nie korzystała. Trzeba tylko pamiętać o jednym! To nie może być zwykły kubek.  Obecnie świetnie sprawdzi się świąteczny model. Można też wybrać kubek z imieniem lub pewnymi cechami danej osoby. To jeszcze dla Ciebie za mało? Świetnym upominkiem będzie samodzielnie zaprojektowany kubek.

Perfumy

Kto z nas nie lubi pięknie pachnieć? Oczywiście nie ma takiej osoby. Dlatego perfumy to jeden z najczęściej wybieranych prezentów. Jednak najlepiej kupować je bliskim osobom, których preferencje zapachowe doskonale znamy. Dzięki temu unikniemy wpadki. W końcu to, że nam się podoba dany zapach, to nie oznacza, że każdy będzie nim zachwycony. Perfumy należy wybierać zgodnie z gustem obdarowywanej osoby, a nie naszym.