Obchodzicie Walentynki? To doskonała okazja, aby okazać miłość w wyjątkowy sposób. Romantyczna kolacja przy świecach, nietypowa randka czy czas spędzony tylko we dwoje, a może piękny upominek. Mamy dla Was kilka pomysłów na walentynkowe podarunki.

Przygotuj walentynkowe podarunki samodzielnie

Nie masz dużego budżetu? Nic nie szkodzi! Najlepsze prezenty są zawsze od serca. Możesz więc przygotować samodzielnie upominek. Co to może być? Świetnie sprawdzi się pokaz slajdów lub album z Waszymi wspólnymi zdjęciami. Taki upominek ucieszy każdego. Doskonałą opcją jest też romantyczna kolacja przy świecach. Nie zapominaj też o ozdobach w kształcie serca, które stworzą wyjątkowo romantyczny nastrój.

Walentynkowe podarunki – a może poduszka?

Wiele osób pewnie zdziwi ta propozycja, ale poduszka może być naprawdę świetnym wyborem. Jednak nie może to być zwykłe egzemplarz. W końcu walentynkowe podarunki powinny się kojarzyć z bliską osobą. Dlatego wybierz model, który sprawi, że ukochany/a będzie zawsze o Tobie pamiętać. Może to być model w kształcie serca albo z miłosnym napisem. Wybór należy do Ciebie!

Seksowna bielizna rozbudzi Wasze zmysły

Mężczyźni najchętniej kupowaliby seksowną bieliznę dla ukochanej kobiety przy każdej okazji. Jednak często martwią się, że to będzie nietrafiony prezent. Walentynki to doskonała okazja, aby wręczyć taki upominek. Tylko trzeba dobrze przemyśleć wybór. W tym przypadku jeśli nie trafimy z rozmiarem i modelem, to wiele ryzykujemy. Dlatego trzeba dobrze zaobserwować, jaką bieliznę lubi ukochana osoba, a jakiej nigdy by nie założyła. Możesz wybrać bieliznę, która spełni Twoje fantazje, ale pod warunkiem, że nie będzie krępowała partnerki. W końcu walentynkowe podarunki najbardziej powinny podobać się obdarowywanej osobie. Pamiętaj też, aby koniecznie sprawdzić rozmiar bielizny ukochanej kobiety.

A jakie walentynkowe podarunki wybrać dla ukochanego?

Mężczyźni nie powinni mieć problemu z zakupem prezentu dla ukochanej. Poradników na ten temat powstało wiele. Jednak jakie będą najlepsze walentynkowe podarunki dla mężczyzny? Wiele kobiet ma problem z wyborem odpowiedniego podarunku. Oto kilka bardzo uniwersalnych prezentów dla ukochanego:

  • Gra planszowa lub komputerowa;
  • Perfumy;
  • Gadżety elektroniczne;
  • Słodycze;
  • Wyjazd-niespodzianka.


Żadna z propozycji nie przypadła Ci do gustu? Więcej inspiracji znajdziesz w naszym artykule z zeszłego roku, który nadal jest aktualny! http://beautyporadnik.pl/pokaz-ze-ja-kochasz-walentynkowe-prezenty/