Post sponsorowany

Firma Daikin posiada ponad 90-letnie doświadczenie w branży HVAC, co czyni ją jednym z liderów na rynku. Jej celem jest tworzenie cichych sprzętów, wyposażonych w precyzyjne filtry. Wszystko po to, aby móc zapewnić swoim klientom jak największy komfort w domach, mieszkaniach czy biurach. Decydując się na klimatyzator z tej firmy można się spotkać z szeroką ofertą modeli. Nad którymi z nich warto jednak szczególnie się zastanowić? Na to pytanie odpowiadamy w poniższym tekście!

Klimatyzacja Daikin – innowacyjna, intuicyjna i niezawodna

Daikin jest japońską firmą, produkującą klimatyzatory, wentylatory czy innowacyjne rozwiązania systemów ogrzewania. Każdy element danego urządzenia jest dokładnie testowany pod względem niezawodności i jakości. Dodatkowo systemy wentylacyjne Daikin są jedynymi, które zostały opracowane w Europie, według europejskich standardów.

Czy warto zainwestować w klimatyzator marki Daikin?

Stale rozwijająca się technologia sprawiła, że klimatyzatory nie mają już tylko chłodzić w upalne dni i dogrzewać, kiedy za oknem robi się coraz chłodniej. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom urządzenia te mogą o wiele więcej – w szczególności systemy marki Daikin. Producent uwzględnił w swoich produktach szereg dodatkowych funkcji, które ułatwiają korzystanie z klimatyzacji i zapewniają komfort w swoim domu, jak chociażby:

 • cicha praca klimatyzatora,
 • energooszczędność,
 • elegancki design,
 • oczyszczanie powietrza wewnątrz pomieszczenia,
 • innowacyjne technologie,
 • sterowanie inwerterowe,
 • i wiele innych przydatnych funkcji!

Klimatyzator ścienny Daikin Comfora – komfort, wydajność i efektywność

Daikin Comfora to model, który został stworzony w celu podniesienia komfortu każdego użytkownika. Jest to kompaktowa jednostka ścienna zapewniająca wysoki komfort i efektywność. Comfora to jednocześnie jeden z najmniejszych modeli, które oferuje producent. Jego niewielkie wymiary sprawiają, że idealnie wpasuje się w każde wnętrze małych i dużych pomieszczeń. Daikin Comfora posiada szereg funkcji zwiększających komfort, jak m.in.:

 • funkcja sterowanie nadmuchem 3D,
 • system multi,
 • tryb ekonomiczny,
 • tryb Powerful,
 • automatyczne ponowne uruchomienie,
 • program osuszania,
 • i wiele innych.

Klimatyzacja ścienna Daikin Stylish – stylowa jednostka stworzona dla czystego powietrza

Daikin Stylish to połączenie wyjątkowego stylu i technologii. Dostarcza on najlepsze i najbardziej nowoczesne rozwiązania klimatyzacyjne dla każdego wnętrza. Posiada on zestaw filtrów powietrza i system Flash Streamer, usuwający cząstki, alergeny, drobnoustroje, zarodniki grzybów, nieprzyjemne zapach czy szkodliwe substancje chemiczne. Klimatyzator Daikin Stylish posiada także nawiew przestrzenny 3D, tryb ekonomiczny, program osuszania, moduł Wi-Fi oraz jest niesamowicie energooszczędny!

Klimatyzator Daikin Perfera dla zdrowia i komfortu wszystkich domowników

Tak jak poprzednik, urządzenie to posiada technologię Flash Streamer, wykorzystującą elektrony do uruchomienia chemicznych reakcji z cząsteczkami powietrza. W ten sposób Daikin Perfera może zagwarantować doskonałe oczyszczenie powietrza. Co więcej, dzięki modułowi Wi-Fi i aplikacji Daikin Online Control, każdy użytkownik otrzymuje dostęp do tworzenia harmonogramów, interaktywnego termostatu, sterowania głosowego czy nawet monitorowania zużycia energii. Daikin Perfera to urządzenie zoptymalizowane do ogrzewania. Oznacza to, że można go używać cały rok!

Klimatyzatory Toshiba dostępne w Termopol Ice!

Termopol Ice jest firmą o wieloletnim doświadczeniu w branży HVAC. W swojej ofercie posiada m.in. wymienione wyżej klimatyzatory. Jeżeli nie wiesz na który się zdecydować to specjaliści z Termopol Ice chętnie służą pomocną radą. Zapewniają oni również terminowy i dokładny montaż! Skontaktuj się z Termopol Ice bądź zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na ich stronie.