Walentynki już niedługo! Ten czas można spędzić w wyjątkowy sposób w domowym zaciszu, zaproponuj swojej drugiej połówce randkę w domu. Spraw, by ten czas był lepszy niż standardowe wyjście na miasto! Gotowi?

Kulinarny zawrót głowy

Zdobądź się na kreatywność, nie zamawiaj gotowego jedzenia, zadzwoń do przyjaciółki, lub kogoś bliskiego i poproś o przepis na pyszne danie. Nie ograniczaj się do znanych Wam smaków, poszukaj czegoś co zafunduje Wam posiłkową rozkosz. Możecie standardowo przygotować wytrawną kolację, albo pójść w słodkie wypieki. Wybór należy do Was!

Jeżeli jesteście pełnoletni, to zaszalejcie z napojami! Wcielcie się w rolę barmanów i przygotujcie drinki, które przywołają w Was wakacyjne wspomnienia, pozwolą się rozluźnić i poprawią w momencie Wasz humor!

Gry, telewizja lub rozmowa

Jeżeli macie konsolę, zagrajcie przeciwko sobie w Waszą ulubioną grę. Emocje gwarantowane! Dla osób, które nie mają czytnika gier wideo, polecamy zwykłe planszówki, które zawsze się sprawdzą! Nasze trafy to: Just Dance lub 5 sekund.

Jeżeli jesteście zwolennikami filmów i seriali, zróbcie maraton. Warto jednak pamiętać, że czas spędzony na rozmowie może być znacznie bardziej wartościowy! Pooglądacie stare zdjęcia na dużym ekranie, pozwólcie wspomnieniom zawładnąć zwykłą codziennością.

Wieczór pełen tańca lub romantyczne SPA

Może macie piosenkę, która przywołuje w Was wielki sentyment. Zaszalejcie! Puśćcie muzykę na całe mieszkanie i dajcie się porwać w rytm muzyki. Zagwarantuje to wiele emocji: od śmiechu po czułość z drugą połówką.

Wejdźcie w sferę, która zbliży Was do siebie. Sprawcie przyjemność drugiej osobie, zmysłowy masaż lub kąpiel zagwarantują Wam doskonałe doznania, które będziecie pamiętać na długo. Masaż rozluźni drugą połówkę i pomoże jej się zrelaksować. Domowe spa, jest zawsze dobrym pomysłem!

Odłóżcie telefony

Często telefon zbliża nas do osób, które są daleko, ale oddala od tych, które są blisko nas. Niech tym razem tak nie będzie. Poświęć się w całości drugiej osobie, zapomnij o pracy i obowiązkach, czy znajomych, którzy zasypują Cię wiadomościami. Niech to będzie Wasz czas!

Tak naprawdę możecie spędzić czas na kanapie, przytulając się i wymieniając pocałunki. Niech to będzie Wasza wymarzona randka, jeśli nie macie ochoty na wykwintne potrawy i posiłki, to totalnie zrozumiałe. Nie zapominajcie, żeby w tym wszystkim nie zabrakło WAS.

To Wasz czas!

Niech czas spędzony w domu, nie będzie codziennie taki sam. Dla każdego wymarzona randka ma inny wymiar, dlatego  zadbaj o to, żeby Twoja ukochana osoba, czuła się świetnie w Twoim towarzystwie. Niech ten czas, będzie wyjątkowy, ponieważ wspólne chwile, wspomina się najlepiej! PS: dajcie znać jak udała się Wasza randka!