Każdego roku na gali oskarowej pojawia się mnóstwo pięknych kreacji. W tym roku nie mogło być inaczej! Pięknych kreacji było mnóstwo i trudno było wybrać te najpiękniejsze. Jednak udało nam się wybrać kilka takich, które szczególnie przykuły naszą uwagę.

Natalie Portman, Dior

Kreacja Natalie Portman była nie tylko piękna, ale też stanowiła doskonały manifest. Na pelerynie, dołączonej do sukienki, wyhaftowane były nazwiska wszystkich kobiet, które zostały pominięte w nominacjach do nagrody dla najlepszego reżysera. Tak więc niezwykle piękna kreacja stała się też świetnym symbolem kobiecej solidarności.

Margot Robbie, Chanel

Margot Robbie jest ambasadorką Chanel, więc nikogo nie zdziwił wybór marki na galę oskarową. Większym zaskoczeniem był fakt, że zdecydowała się na kreację vintage z kolekcji wiosna/lato 1994. To ciekawe rozwiązanie w obecnym świecie konsumpcjonizmu i udowadnia, że starsza sukienki również mogą się pięknie prezentować.

Penelope Cruz, Chanel

Margot Robie nie była jedyną aktorką, która zdecydowana się na kreację vintage. Penelope Cruz również błyszczała w starszej sukience Chanel. Jej kreacja z kolekcji Chanel Haute Couture wiosna/lato 1995 roku robiła niesamowite wrażenie. Suknia z efektownym trenem i wieloma warstwami tiulu prezentowała się bardzo szlachetnie. To chyba wyraźny sygnał, że warto sięgać po kreacje z przeszłości.

Renee Zellweger, Armani

Prostota zawsze się obroni! Doskonale świadczy o tym kreacja zdobywczyni Oskara Renee Zellweger. Nie potrzebne są różne udziwnienia, wystarczy dobrze dopasowana kreacja w odpowiednim kolorze, aby zrobić wrażenie na innych.

https://www.instagram.com/p/B8XhpNqnUWY/

Charlize Theron, Dior

Kolejny powód na to, że nie trzeba bogatych zdobień ani nadmiernego blasku. Prosta, czarna suknia, ale z odpowiednimi wycięciami również może skupić uwagę wszystkich! Szczególnie wtedy, gdy ma się urodę Charlize Theron.

Julia Butters, Christian Siriano

Młodziutka Julia Butters udowodniła, że na czerwonym dywanie nie trzeba wyglądać jak stara maleńka. Zakryta kreacja z mnóstwem różowych falbanek doskonale podkreśla dziewczęcość i młody wiek aktorki.