Każdy sezon przynosi nam w modzie pewne nowości. Projektanci starają się, aby ulice nie były nudne i dbają o to, aby nawet zimą nie zrobiło się szaroburo. W tym roku w modzie jest szaleństwo i ekstrawagancja, ale nie zabraknie też kobiecości. Jakie wzory i kolory będziemy nosić w czasie tegorocznej zimy?

Bordo

Najmodniejszym kolorem tego sezonu według Instytutu Pantone będzie „red pear”, czyli bordowy. To idealny odcień dla osób, które już mają dość szaroburej jesieni i zimy. Red pear przyciąga wzrok innych, ale pozwoli nam zachować trochę tajemniczości. Dlatego ubrania w tym kolorze koniecznie powinny się znaleźć w naszych szafach.

https://www.instagram.com/p/BgCJ0j-h3z0/

Srebrny

Srebro i połysk to kolejny hit tegorocznej zimy. Nie tylko doskonale się prezentuje, ale też może nam służyć przez długie lata. Projektanci obecnie lansują futurystyczne, srebrne stroje, które prawdopodobnie będziemy nosić nawet dalekiej przyszłości.

Zwierzęce wzory

Zwierzęce wzory opanowały wybiegi i sklepy – można je znaleźć dosłownie wszędzie. Dlatego wybór mamy ogromny. W dodatku nie musimy stawiać na jeden zwierzęcy wzór, ponieważ modne są tygrysie, czy lamparcie cętki, paski zebry, wężowa skóra, a także wiele innych motywów. Jeżeli obawiasz się, że będziesz wyglądać zbyt kiczowato, wystarczy jeden dodatek. Natomiast odważne osoby mogą stworzyć całą stylizację ze zwierzęcych motywów.

https://www.instagram.com/p/BnyEJAzljbm/

Pop-art

Tej zimy nie zabraknie odważnych motywów. Kolejnym bardzo modnych wzorem są inspiracje sztuką graficzną. Takie nadruki każdy może zinterpretować na własny sposób i stworzyć własny, modowy manifest.

Kwiaty

Kto powiedział, że kwiaty można nosić tylko wiosną? Zimą również doskonale się sprawdzą! Trzeba tylko pamiętać, że o tej porze roku lepiej prezentować będą się ciemne kwiaty o nieco mroczniejszym charakterze. Ten motyw świetnie też wygląda na grubszych materiałach. Warto więc wybrać się na zakupy i wprowadzić nieco kwiatów do naszej zimowej garderoby.