Święta Wielkanocne już za kilka dni! W tym czasie będziemy odwiedzać rodzinę i bliskich, więc warto zadbać o swój wygląd, aby zachwycić innych naszym wyglądem. Teraz jest ostatni moment, aby to zrobić. Mamy dla Was listę zabiegów kosmetycznych, które warto wykonać przed świętami wielkanocnymi.

Pielęgnacja twarzy

zabiegi kosmetyczne przed świętami wielkanocnymi

Gładka i promienna cera to podstawa dobrego wyglądu. Dlatego warto zadbać o jej wygląd, domową pielęgnację najlepiej wspomóc profesjonalnymi zabiegami. Nasza skóra teraz ich szczególnie potrzebuje, ponieważ po zimie jest zszarzała i zmęczona. Jeśli chcemy zachwycać naszym wyglądem, powinniśmy przywrócić jej blask jeszcze przed świętami wielkanocnymi. Oto kilka profesjonalnych zabiegów, które w tym pomogą:

  • Infuzja tlenowa to ulubiony zabieg gwiazd, który często wykonywany jest przed wielkim wyjściem. Polega on na wtłaczaniu składników aktywnych do głębszych warstw skóry z pomocą hiperbarycznego tlenu. Jego popularność wynika z tego, że już po pierwszym zabiegu są widoczne efekty. Skóra od razu staje się jedwabista, pełna zdrowego blasku i wyraźnie odmłodzona. W dodatku zabieg jest nieinwazyjny, więc nie ma obaw, że pojawią się niepożądane efekty uboczne.
  • Peeling kawitacyjny to uniwersalny zabieg oczyszczający, który doskonale sprawdzi się przed świętami. Usuwa on martwe komórki naskórka oraz dokładnie oczyszcza skórę. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu, dzięki czemu w święta wielkanocne będziemy mogli się cieszyć piękną cerą.
  • Zabiegi kwasami polegają na intensywnym złuszczaniu naskórka, a efekty zależą od rodzaju zastosowanego produktu. Nawet te łagodne głęboko oczyszczą skórę i usuną niedoskonałości, a mocniejsze pomagać nam się uporać się z cięższymi problemami. Moc i rodzaj kwasu z reguły dostosowuje się do stanu skóry. Na delikatne kwasy spokojnie możemy się wybrać przed świętami, ale z mocniejszymi lepiej poczekajmy, bo nie wiadomo, czy skóra zdąży się zagoić.

Manicure

Dłonie to nasza wizytówka, więc warto o nie zadbać. Manicure można wykonać nawet tydzień wcześniej. W trakcie przygotowań do Wielkanocy wystarczy założyć rękawiczki, a nasze dłonie pozostaną bez zarzutu. Jeśli wykonamy manicure hybrydowy jeszcze mniej będziemy się martwić o stan naszych paznokci. Możemy się zdecydować na neutralne lakiery albo wybrać jakiś wielkanocny wzorek. Najważniejsze, żeby nasze paznokcie w święta były czyste i bez odprysków, a dłonie zadbane.

https://www.instagram.com/p/Bg1lfuvjbxQ/?taken-by=juliajor