Zdrowie zębów jest niezwykle istotną kwestią. Psujące się uzębienie może bardzo negatywnie wpłynąć na stan zdrowia całego organizmu. Poza tym, piękny i biały uśmiech to nasza wizytówka. Na szczęście, osoby mające problemy z wyglądem zębów mogą zwrócić się do specjalistów, którzy dysponują bardzo nowoczesnymi metodami. Co oferuje stomatologia estetyczna pacjentom?

Stomatologia estetyczna Warszawa – jaka jest oferta?

Nowoczesne gabinety z pewnością są w stanie zaproponować szereg różnych rozwiązań, w zależności od problemów. Najczęściej dentysta Warszawawykonuje podstawowe zabiegi polegające na usuwaniu kamienia nazębnego, który jest nie tylko mało estetyczny, ale również w rezultacie prowadzi do próchnicy. Coraz częściej pacjenci zgłaszają się również na profesjonalny zabieg wybielania zębów przy pomocy lampy. Ta nowoczesna metoda jest szybka i bezbolesna, a pozwala osiągnąć zamierzony efekt. Jeśli zęby są zdrowe, co jakiś czas można zdecydować się na niewielki zabieg, który na pewno poprawi ich wygląd.

Protetyka stomatologiczna Warszawa

Wiele osób nie może się jednak pochwalić zębami zdrowymi i prostymi. Dla nich gabinety dentystyczne takie jak  https://estefill.pl/ oraz inne miejsca oferują kilka opcji. Pierwszą z nich jest zastosowanie licówek, które skutecznie ukryją niezbyt efektowne zęby. Wiele znanych osób stosuje tę metodę, aby móc zaprezentować nienaganny uśmiech. Ostatecznością są implanty zębowe Warszawa, które stosuje się w momencie, kiedy nie ma już możliwości na ratowanie zębów i ich naprawianie. Niekiedy lepiej jest taki chory ząb usunąć i zastąpić implantem, który służył będzie następnie przez całe życie.

Każdy dentysta Warszawa umawia się najpierw z pacjentem na wizytę kontrolną, podczas której bada uzębienie i sprawdza jego stan. Implantacja to dość prosty zabieg, jednak wymaga najpierw usunięcia zęba, wygojenia się rany i innych czynności. Niekiedy pacjent musi odbyć kilka do kilkunastu wizyt, aby móc pochwalić się efektem. W przypadku implantów trzeba nastawić się również na spore koszty.