Hollywood słynie z częstych ślubów i rozwodów. Jednak są gwiazdorzy, którzy nigdy nie mieli żony. Jedni pozostawali w długich, szczęśliwych związkach, ale ich nie legalizowali, a inni często zmieniali partnerki. Mamy dla Was listę kilku bardzo znanych mężczyzn, którzy nigdy nie byli w związku małżeńskim.

Al Pacino

 

Al Pacino

Al Pacino to z pewnością jeden z najbardziej utalentowanych żyjących aktorów. Nic dziwnego, że zrobił wrażenie na wielu kobietach, ale z żadną nie zdecydował się wziąć ślubu. Jednak spotykał się z wieloma hollywoodzkimi aktorkami, mi.in. Diane Keaton, Tuesday Weld, czy Penelope Ann Miller, a w zeszłym roku rozstał się z o 40 lat młodszą Lucilą Sola. W dodatku, aktor ma troje dzieci – jedno z Jan Tarrant i dwoje z Beverly D’Angelo.

Tim Robbins

Tim Robbins

Niektórych może to zaskoczyć, ale Tim Robbins również nigdy nie był w związku małżeńskim. Aktor przez wiele lat pozostawał w relacji z Susan Sarandon, para ma nawet dwoje dorosłych dzieci. Z tego powodu wiele osób może błędnie myśleć, że byli w związku małżeńskim, ale tylko się zaręczyli w 2005 roku po wielu latach związku. Jednak do ślubu nie doszło, a w 2009 roku rozstali się definitywnie. O innych związkach aktora niewiele wiadomo, zanim związał się z Sarandon, spotykał się Terri Garber oraz Carol Perkins.

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio

Uwielbiany przez wiele kobiet nadal pozostaje kawalerem. Aktor słynie z umawiania się z coraz młodszymi blond modelkami, którym związek z Leo otwiera drogę do kariery. Jednak na koncie ma też związki z kilkoma bardziej znanymi paniami, m.in. Rihanną, Blake Lively, Demi Moore, czy Heather Graham. Jego niestałość w uczuciach powoduje wiele plotek – aktor bywa podejrzewany o to, że w rzeczywistości kocha Kate Winslet lub ukrywanie prawdziwej orientacji.

Hugh Grant

Hugh Grant

Brytyjski aktor najczęściej grał uwodzicieli i podrywaczy. Większość widzów więc utożsamia go z takim typem faceta. Trudno powiedzieć, jak jest w rzeczywistości, ale jedno jest pewne – Hugh nigdy nie wziął ślubu. Jednak na życie uczuciowe aktor nie musi narzekać. W ubiegłym wieku był w długoletnim związku z Elizabeth Hurley, a następnie zaręczył się z Jeminą Khan. Obecnie związany jest ze szwedzką producentką filmową Anną Elisabeth Eberstein, z którą wychowuje trójkę dzieci. Aktor ma jeszcze dwie pociechy z Tinglan Hong.

Adrien Brody

Adrien Brody

Słynny pianista również nigdy nie był w związku małżeńskim. Jednak w 2008 roku zaręczył się z Elsą Pataky, niestety związek nie przetrwał i dziś aktorka jest szczęśliwą żoną Chrisa Hemswortha. Natomiast, Adrien jest w związku z Larą Leto od 2012 roku. Wcześniej spotykał się jeszcze z kilkoma hollywoodzkimi ślicznotkami, m.in. Keirą Knightley, Michelle Dupont oraz Monet Mazur. Plotkowano również o jego relacji z January Jones.

John Cusack

John Cusack

Przystojny aktor też nigdy nie zawarł związku małżeńskiego. Jednak nie wiódł życia samotnika.  Aktor był związany z kilkoma znanymi pięknościami takimi, jak Neve Campbell, Minnie Driver, Meg Ryan, Jodi Lyn O’Keefe, Jennifer Love Hewitt, Brooke Burns oraz Lili Taylor.

Alan Rickman

Alan Rickman

Brytyjski aktor nie był w związku małżeńskim, ale przez wiele lat pozostawała w długotrwałej relacji z radną Partii Pracy Ritą Horton. Mimo, że nie byli małżeństwem, wiele osób może im pozazdrościć pięknej historii. Byli razem od 1965 roku, gdy mieli po 18 i 19 lat, a w 1977 roku zamieszkali razem. Pozostali parą aż do śmierci Rity w 2016 roku.

 

Benicio del Toro

Benicio Del Toro

Latynoski aktor, scenarzysta i producent filmowy również nigdy nie miał żony. Benicio w przeszłości był zaręczony z włoską aktorką Valerią Golino. Następnie spotykał się z wieloma kobietami m.in. Alicią Silverstone, Ciarą Mastroianni, Heather Graham, Sophie Dall, czy Lindsay Lohan. Benicio ma również dziecko z córką Roda Stewarda.