Wiele osób ma trudności z pozbyciem się tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała. Jak na złość tłuszczyk odkłada się na brzuchu, boczkach, w okolicy ramion, czy nad kolanami. Mimo wielu wyrzeczeń – diety lub ćwiczeń, nie chce zniknąć. Kiedy tracisz nadzieję, pamiętaj, że dzięki nowoczesnej technologii możesz pozbyć się nadmiernych depozytów tkanki tłuszczowej. Jak? Wybierz się na serię zabiegów w gabinecie medycyny estetycznej. Pamiętaj tylko, aby wybierać sprawdzone technologie!

Technologie w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej

Tkanka tłuszczowa jest niezwykłe ważna dla organizmu, gdyż odpowiedzialna jest za wiele procesów w nim zachodzących. Jednakże jak wiemy, jej nadmiar jest szkodliwy dla zdrowia lub może być powodem niezadowolenia z wyglądu. Oczywiście wzorców piękna jest wiele i nie każdy musi chcieć uporać się z nadmiernym tłuszczykiem, ale tym którym ten nadmiar przeszkadza, wychodzi naprzeciw nowoczesna medycyna estetyczna i technologie, jakie oferuje. Obecnie w ofertach profesjonalnych gabinetów możemy spotkać wiele zabiegów, które skutecznie wyszczuplą i wymodelują ciało, także w tych problematycznych obszarach. Co wybrać?

Lipoliza Celluform

Jest to skuteczny zabieg miejscowego wyszczuplania, za pomocą specjalnego preparatu, który podaje się cienką igłą w dany obszar. Metoda ta świetnie sprawdza się w celu usunięcia depozytów tłuszczowych okolicy podbródka, do remodelingu, wyszczuplenia twarzy, ujędrnienia i wygładzenia skóry oraz usuwania miejscowych złogów tłuszczu. Dzięki działaniu preparatu nagromadzone złogi tłuszczu ulegają rozpadowi, skóra staje się gładka i ujędrniona.

UltraSkin II HIFU

To bezinwazyjny zabieg, służący do liftingu, ujędrniania, napinania skóry i usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zastosowanie w zabiegu technologii skupionych ultradźwięków powoduje napięcie skóry i pobudzenie organizmu do regeneracji oraz przebudowy tkanek. Efektem zabiegu jest zmniejszenie wiotkości skóry i lifting. Wszystko bez konieczności przechodzenia długotrwałej i uciążliwej rekonwalescencji.

Laser SHAPE

To zabieg działający w 4 systemach energii: IPL, radiofrekwencji, masażu próżniowym oraz metalowej rolki. Poprzez zwiększenie produkcji kolagenu, wzmożenie krążenia krwi, pozwala ujędrnić i uelastycznić skórę, zredukować cellulit i wymodelować sylwetkę. Zabieg poleca się osobom, które chciałyby odmienić kształt określonych części ciała lub twarzy. Dla najlepszych efektów zaleca się wykonanie pełnej serii.

Accent Spa Deep

To procedura wykorzystująca skoncentrowaną energię fal radiowych w celu ujędrniania i modelowania ciała. Pomaga pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i szczególnie polecana jest w trudnych obszarach, jak brzuch, boczki, bryczesy, okolice ramion i uda. Zabieg niszczy komórki tłuszczowe i cellulit, poprawia jędrność i teksturę skóry. Jest komfortowy dla pacjenta i nie wymaga rekonwalescencji. To zatem idealna procedura na wyszczuplenie ciała jeszcze przed sezonem bikini.

Więcej informacji o zabiegach znajdziesz na stronie: https://www.preibisz.com