Dzień Matki zbliża się wielkim krokami, zatem warto kupić coś niebanalnego. W dobie internetu nie trudno znaleźć wyjątkowy prezent, trzeba jednak dobrze się rozejrzeć. Jeśli macie pustkę w głowie, spokojnie, przychodzimy z pomocą! 

Każda mama jest wspaniała i niezastąpiona. Dlatego najważniejsze jest, aby prezent był przede wszystkim od serca. Warto zadbać, by był to zakup przemyślany. Bazujmy więc na zainteresowaniach, upodobaniach. Przecież kto zna mamę lepiej od nas?

Album ze zdjęciami 

Świetny prezent na każdą okazję! Zapewne macie wiele wspólnych zdjęć, chociażby z dzieciństwa, wycieczek. Przy takim prezencie nie trudno o uronienie łzy. Dlatego jeśli zależy Wam na czymś emocjonującym, to fotoalbum będzie strzałem w dziesiątkę. Macie szerokie pole do popisu. Szablon możecie stworzyć sami lub wybrać gotowy z internetu. Takim upominkiem sprawicie niesamowitą radość swojej mamie. Sprawdź!

Sesja fotograficzna

Idąc tropem fotoalbumu równie ciekawym pomysłem będzie bon na sesję zdjęciową. Podaruj mamie niebanalny podarunek, dzięki któremu będzie mogła się poczuć jak prawdziwa modelka. Fotograf, stylistka, makijażystka wszystkim się zajmą, a Ty możesz wybrać się razem z mamą. Zapewne będzie zachwycona. 

Pudełko z ulubionymi kosmetykami 

Tusz do rzęs, pomadka, ulubione perfumy? Kosmetyków nigdy nie za dużo! Pamiętajmy tylko, że każda kobieta jest inna i ma zupełnie inne potrzeby oraz preferencje kosmetyczne. Warto wcześniej sprawdzić, których kosmetyków mama używa. Możesz iść w stronę produktów do pielęgnacji albo makijażu. Jeśli dokupisz do tego nową kosmetyczkę, to prezent będzie idealny!

Bon na zakupy 

Mama na pewno ma swój ulubiony sklep, może z ubraniami? Kosmetykami? Albo książkami? W takim przypadku bon to zawsze trafiony prezent. Mamy pewność, że nie kupimy czegoś, co się mamie nie spodoba, a karty upominkowe mają sporo plusów. Teraz, w takim trudnym okresie z łatwością kupimy taki prezent, a sklepów oferujących bony jest wiele. 

Kurs internetowy 

Twoja mama marzyła o kursie, ale nie miała na niego czasu? Teraz może być inaczej. Kursy internetowe to świetne rozwiązanie dla osób pracujących z ograniczonym czasem, a chcących rozwijać swoje pasje. Kursów jest cała masa! Możesz wybrać naukę języka obcego, pieczenia zdrowych ciastek, konstrukcji i szycia albo makijażu okolicznościowego. Wystarczy tylko odpowiednio dopasować prezent do preferencji mamy.

Zrób to sam 

A co powiesz na to, żeby prezent wykonać samemu? Możesz zrobić świeczki zapachowe, kolorowe mydełka, biżuterię, ramkę na zdjęcia, breloczek do kluczy, torebkę z filcu. Taki prezent to coś naprawdę niezwykłego! 

Ten dzień jest raz w roku, dlatego warto go spędzić ciekawie razem z mamą. Oprócz prezentu proponujemy: 

  • Zrobić śniadanie do łóżka z ulubionych produktów mamy;
  • Przyrządzić deser czekoladowy – takie pyszności zawsze się sprawdzają, a czekolada przecież jest dobra na wszystko;
  • Wybrać się na długi spacer do lasu i powspominać dawne czasy;
  • Przygotować domowe spa;
  • Zrobić wieczór filmowy – na koniec dnia obejrzyjcie razem kilka filmów.