Co jakiś czas prezentujemy Wam luksusowe hotele, które wyróżniają się na tle innych. Tym razem przyszła pora na Fairmont Le Manoir Richelieu, w którym można poczuć się jak w bajce. Budynek przypominający zamek znajduje się pomiędzy górami a morzem w malowniczym regionie Charlevoix w Kanadzie.

https://www.instagram.com/p/BZRnUlWBEx8/?taken-by=fairmontmanoir

Bajkowe wnętrze

To jeden z niewielu tak majestatycznych hoteli w tej części Kanady. Goście mogą spędzić noc w jednym z 405 pokoi wyposażonych w historyczne meble oraz obrazy olejne. W każdym z nich dostępna jest również telewizja kablowa z grami. W dodatku, Fairmont Le Manoir Richelieu oferuje kilka sali konferencyjnych oraz wielką salę balową, w której zmieści się do 1000 osób. W czasie pobytu goście mogą również skorzystać z pola golfowego, siłowni, basenu krytego i odkrytego, sauny oraz spa.

https://www.instagram.com/p/BRQrTEEBbVc/?taken-by=fairmontmanoir

https://www.instagram.com/p/BaeH_PVhTnA/?taken-by=fairmontmanoir

Malownicze położenie

Ogromną zaletą hotelu Fairmont Le Manoir Richelieu jest jego malownicze położenie. Posiadłość stoi na ziemi liczącej kilka akrów położonej wysoko na klifach. To wszystko sprawia, że w czasie pobytu w tym niezwykłym hotelu możemy liczyć na niesamowite widoki. Z okien pokoi będziemy podziwiać rzekę Św. Wawrzyńca oraz jej niezwykłe okolice. W trakcie pobytu w Fairmont Le Manoir Richelieu z pewnością niejedna kobieta poczuje się jak prawdziwa księżniczka, a mężczyzna jak waleczny rycerz. A ile kosztuje noc w takich warunkach? Nie jest jeszcze tak tragicznie, ceny wahają się w granicach 500-1000 zł.

https://www.instagram.com/p/BZZAmgZhLfF/?taken-by=fairmontmanoir