Bajkowe wnętrza Fairmont Le Manoir Richelieu

Co jakiś czas prezentujemy Wam luksusowe hotele, które wyróżniają się na tle innych. Tym razem przyszła pora na Fairmont Le Manoir Richelieu, w którym można poczuć się jak w bajce. Budynek przypominający zamek znajduje się pomiędzy górami a morzem w malowniczym regionie Charlevoix w Kanadzie.

Bajkowe wnętrze

To jeden z niewielu tak majestatycznych hoteli w tej części Kanady. Goście mogą spędzić noc w jednym z 405 pokoi wyposażonych w historyczne meble oraz obrazy olejne. W każdym z nich dostępna jest również telewizja kablowa z grami. W dodatku, Fairmont Le Manoir Richelieu oferuje kilka sali konferencyjnych oraz wielką salę balową, w której zmieści się do 1000 osób. W czasie pobytu goście mogą również skorzystać z pola golfowego, siłowni, basenu krytego i odkrytego, sauny oraz spa.

Malownicze położenie

Ogromną zaletą hotelu Fairmont Le Manoir Richelieu jest jego malownicze położenie. Posiadłość stoi na ziemi liczącej kilka akrów położonej wysoko na klifach. To wszystko sprawia, że w czasie pobytu w tym niezwykłym hotelu możemy liczyć na niesamowite widoki. Z okien pokoi będziemy podziwiać rzekę Św. Wawrzyńca oraz jej niezwykłe okolice. W trakcie pobytu w Fairmont Le Manoir Richelieu z pewnością niejedna kobieta poczuje się jak prawdziwa księżniczka, a mężczyzna jak waleczny rycerz. A ile kosztuje noc w takich warunkach? Nie jest jeszcze tak tragicznie, ceny wahają się w granicach 500-1000 zł.

Post Author: Redakcja

Leave a Reply