Na co warto wybrać się do kina w czerwcu?

W czerwcu znajdziemy wiele powodów, dla których warto wybrać się do kina. Twórcy filmowi zadbali o to, aby dostarczyć nam różnorodne propozycje. W tym miesiącu zobaczymy kilka ciekawych komedii, historię opartą na faktach, a także polski hit w Cannes.

Wyszczekani

Znakomita komedia dla dzieci – tych małych, nieco starszych, a nawet dorosłych. Max, rottweiler pracujący w policji, zostaje wysłany ze swoim partnerem na wystawę psów, aby zbadać tajemnicze zniknięcia czworonogów. W trakcie śledztwa dochodzi do wielu zabawnych i nieprzewidywalnych sytuacji. “Wyszczekani” to świetny pomysł na zapewnienie sobie rozrywki po ciężkim dniu.

Zimna wojna

“Zimna wojna” ma wiele atutów, które mogą uwieść widzów – ciekawa historia, znakomita obsada, doskonała muzyka. Jest to opowieść o miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią ze sobą być, ale nie mogą bez siebie żyć, a w tle rozgrywają się ważne wydarzenia historyczne. Czy Złota Palma za reżyserię dla Pawła Pawlikowskiego była zasłużona? Będziemy mogli się przekonać już 6 czerwca.

Momo

Francuskie komedie bardzo często dostarczają widzom sporo rozrywki. W czerwcu wchodzi do kina film “Momo”, w którym główną rolę gra jeden z najlepszych aktorów komediowych – Christian Clavier, więc na pewno zobaczymy w niej wiele zabawnych scen. Andre i Laurence to bezdzietna para wiodąca spokojne i uporządkowane życie na przedmieściach Paryża. Pewnego dnia zjawia się u nich pewien mężczyzna twierdzący, że jest ich synem. Andre nie chce mieć z nim nic wspólnego, ale Laurence nagle staje się matką dla obcego przybysza…

Ocean’s 8

Na damską wersję “Ocean Eleven” czeka wielu widzów. Historia największego skoku w życiu kilku kobiet może wzbudzić wielkie emocje. W filmie. poza drogimi klejnotami oraz pięknymi wnętrzami, zobaczymy również znakomitą obsadę. Główne role zagrały Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Sarah Paulson oraz Rihanna.

Na głęboką wodę

Colin Firth i Rachel Weisz w opartej na faktach historii o Donaldzie Crowhrstsie – wizjonerze, geniuszu, ale też oszuście. Rodzina Crowhurst prowadzi szczęśliwe życie, gdy pewnego dnia ich biznes upada, Donald postawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu świata, aby zapewnić bliskim odpowiedni byt. Mężczyzna za wszelką cenę chce osiągnąć sukces. Do czego się posunie, aby tego dokonać?

Post Author: Redakcja

1 thought on “Na co warto wybrać się do kina w czerwcu?

    Moneaaa

    (6 czerwca, 2018 - 5:09 pm)

    Moje typy z powyższych nadchodzących propozycji kinowych to przede Zimna wojna, nie tylko opis zachęca do pójścia na seans ale również dobre recenzje, nie jest to napewno kino dla każdego.Bardzo lubię także kino francuskie, więc Momo to także pozycja obowiązkowa, w tamtym roku latem w kinie krolowaly komedie francuskie więc mam nadzieję, że w tym roku tak będzie, dzieki wielkie za tak super artykuły o tematyce filmowej, proszę o więcej i więcej

Leave a Reply