W czerwcu znajdziemy wiele powodów, dla których warto wybrać się do kina. Twórcy filmowi zadbali o to, aby dostarczyć nam różnorodne propozycje. W tym miesiącu zobaczymy kilka ciekawych komedii, historię opartą na faktach, a także polski hit w Cannes.

Wyszczekani

Znakomita komedia dla dzieci – tych małych, nieco starszych, a nawet dorosłych. Max, rottweiler pracujący w policji, zostaje wysłany ze swoim partnerem na wystawę psów, aby zbadać tajemnicze zniknięcia czworonogów. W trakcie śledztwa dochodzi do wielu zabawnych i nieprzewidywalnych sytuacji. „Wyszczekani” to świetny pomysł na zapewnienie sobie rozrywki po ciężkim dniu.

Zimna wojna

„Zimna wojna” ma wiele atutów, które mogą uwieść widzów – ciekawa historia, znakomita obsada, doskonała muzyka. Jest to opowieść o miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią ze sobą być, ale nie mogą bez siebie żyć, a w tle rozgrywają się ważne wydarzenia historyczne. Czy Złota Palma za reżyserię dla Pawła Pawlikowskiego była zasłużona? Będziemy mogli się przekonać już 6 czerwca.

Momo

https://www.youtube.com/watch?v=PvvK7eBZd80

Francuskie komedie bardzo często dostarczają widzom sporo rozrywki. W czerwcu wchodzi do kina film „Momo”, w którym główną rolę gra jeden z najlepszych aktorów komediowych – Christian Clavier, więc na pewno zobaczymy w niej wiele zabawnych scen. Andre i Laurence to bezdzietna para wiodąca spokojne i uporządkowane życie na przedmieściach Paryża. Pewnego dnia zjawia się u nich pewien mężczyzna twierdzący, że jest ich synem. Andre nie chce mieć z nim nic wspólnego, ale Laurence nagle staje się matką dla obcego przybysza…

Ocean’s 8

Na damską wersję „Ocean Eleven” czeka wielu widzów. Historia największego skoku w życiu kilku kobiet może wzbudzić wielkie emocje. W filmie. poza drogimi klejnotami oraz pięknymi wnętrzami, zobaczymy również znakomitą obsadę. Główne role zagrały Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Sarah Paulson oraz Rihanna.

Na głęboką wodę

https://www.youtube.com/watch?v=UEQ4eWLCcIU

Colin Firth i Rachel Weisz w opartej na faktach historii o Donaldzie Crowhrstsie – wizjonerze, geniuszu, ale też oszuście. Rodzina Crowhurst prowadzi szczęśliwe życie, gdy pewnego dnia ich biznes upada, Donald postawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu świata, aby zapewnić bliskim odpowiedni byt. Mężczyzna za wszelką cenę chce osiągnąć sukces. Do czego się posunie, aby tego dokonać?